На Прикарпатті зустрічають демобілізованих (ФОТО)

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Довгоочікуване повернення з передової. У квітні завершується термін служби бійців 4-ї хвилі мобілізації. Про теплу зустріч вояків на малій батьківшині подбала Івано-Франківська мерія. В одному із залів очування залізничного вокзалу співробітники міського управління з надзвичайних ситуацій облаштували консультаційний пункт для бійців АТО. Тут армійцям пропонують чай , каву і солощі. Відтак демобілізовані можуть трохи перепочити та поспілкуватися в затишній обстановці. Дембелям роздають дорожну карту та інформаційні брошури про соціальні заклади в місті.
Затишну атмосферу для демобілізованих створюють також дитячі малюнки на патріотичну тематику. Вони скрізь розвішані на стінах залу. А ще декоративні листівки школярів зі словами вдячності учасникам АТО і закликами дло миру. А от про солодкі подарунки подбали івано-франківські освітяни. Разом з листівками передали АТОшникам пряники у вигляді сердець. Їх власноруч розмалювали учні міських шкіл. Зобразили великодні мотиви та українські символи. Пряники волонтери дають не лише бійцям, але й їхнім дітками та родичам похилого віку.

Наразі волонтери Консультаційного пункту уже зустріли понад сотню солдатів ЗСУ. Збираються тут близько шостої ранку. Саме в цей час прибуває перший потяг.  За маршрутами “Київ – Івано-Франківськ” та “Харків- Івано-Франківськ ” найчастіше повертаються додому прикарпатські бійці з передової. Вони поспішають додому, аби обняти рідних та друзів після тривалої розлуки.

Загалом на Прикарпатті волонтери мають намір зустріти понад півтисячі демобілізованих. В профільному управлінні прогнозуть, бійці прибуватимуть до кінця місяця.

Бійців на вокзалі вітають звуковим повідомленням , в якому міститься також інформація про координаційний пункт. Чимало демобілізованих прибувають групами на міські автовокзали, кажуть волонтери . Зокрема з Тернопільського напрямку. Таку інформаційну довідку для бійців хочуть організувати на місцях.

Віра Лутчин, Сергій Царик , Новини на Вежі

 

Фото: Анастасія Третяк

Share