«Станіславська мармуляда» об’єднала небайдужих, аби врятувати Станіслава Фармугу (ВІДЕО)

Об’єднатися заради життя. Упродовж трьох днів іванофранківці фестивалили на «Станіславській мармуляді». Гастро-фесті, покликаному зібрати кошти на лікування 9-літнього сина ветерана АТО Станіслава Фармуги. У хлопчика – рак крові. У боротьбу за його життя з перших днів кинулося найближче оточення сім’ї. Зокрема, побратими по фронту батька Андрія. Саме вони організували благодійний фестиваль. Зібрали підприємців, артистів та меценатів. Із Прикарпаття та околиць. Масштабне дійство розгорнули на Німецькому озері. У мікрорайоні Пасічна.

Досі «мармулядовий» фестиваль організатори проводили на початку осені. Адже саме у вересні, розповідають, півтори століття тому трапилася найбільша в історії міста пожежа. Через варення, яке господиня залишила без нагляду. До того ж, кажуть, саме у цей сезон достигає більшість солодких плодів на деревах.

Поки на сцену виходять перші артисти, за «кулісами» фестивалю невпинно трудяться господині. Адже їм необхідно заготувати для головного солодкого частування понад 100 кілограм абрикосів.

Однак, зізнаються, не шкода ні часу, ні зусиль. Адже роблять це, аби врятувати життя. Так само, як і однокласники Станіслава. Спеціально для фестивалю вони організували благодійний ярмарок. Підготували для продажу сувеніри, зроблені власноруч.

Усе це, зізнаються школярі, виготовляли із думкою про Станіславчика. Адже, кажуть, їм пощастило мати такого друга.

Упродовж трьох днів головна сцена фестивалю не затихала. На публіку вийшли молоді та відомі музичні гурти. Із різних куточків України.

На «Станіславській мармуляді» гості фестивалю зустріли і Купальську ніч. Дівчата за традицією плели вінки. Та пускали їх на воду. Із вірою у те, що у цю ніч здійснюється усе задумане.

Зробити свій благодійний внесок зміг кожен охочий. У спеціальних скриньках при вході. Частину виручених під час фестивалю коштів на лікування юнака передали і підприємці.

Ірина Головенко, Мирон Василик. Новини на «Вежі».

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *